Leslocaties

Dit lesrooster gaat in vanaf maandag 24 augustus 2020 en is geldig voor het hele seizoen met uitzondering van schoolvakanties.

Goes, Bergweg

Bergweg 6
4461 NB Goes
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10, 11 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ i.c.m. zwarteband­training 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder

Goes, Elvis Presleylaan

Elvis Presleylaan 101
4462 LB Goes
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
7, 8, 9 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
9 t/m 12 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
13+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ en 16+ 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
3, 4, 5 16:30 – 17:30 Judo W. Geelhoed
6 t/m 9 17:30 – 18:30 Judo W. Geelhoed
10 t/m 14 18:30 – 19:30 Judo W. Geelhoed
15+, senioren 19:30 – 20:30 Judo W. Geelhoed

Goes, Thorbeckelaan

Thorbeckelaan 2
4463 VB Goes
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:45 – 16:45 Judo T. Mulder
6, 7, 8 16:45 – 17:45 Judo T. Mulder
8, 9, 10 17:45 – 18:45 Judo T. Mulder
Wedstrijdgroep 18:45 – 19:45 Randori T. Mulder
12+ gevorderd 19:45 – 20:45 Randori T. Mulder
Jiu jitsu 20:45 – 21:45 Jiu jitsu T. Mulder

Heinkenszand, Sporthal "de Stenge"

Stengeplein 1
4451 CZ Heinkenszand
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:30 – 16:30 Judo T. Mulder
7, 8, 9 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
9, 10, 11 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
12+ 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder

Kapelle, 't Saamdeel

Vroonlandseweg 49D
4421 BW Kapelle
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:30 – 16:30 Judo T. Mulder
7, 8, 9 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
9, 10, 11 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
12+ 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder

Kruiningen, Blauwhoefseweg

Blauwhoefseweg 1
4416 RC Kruiningen
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
11, 12, 13 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
14+, senioren 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder

Lepelstraat, Pastoor Dekkerstraat

Pastoor Dekkerstraat 4
4664 BJ Lepelstraat
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

Middelburg, Gymzaal de Griffioen

Henri Dunantlaan 2
4334 BA Middelburg
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10, 11, 12 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12 t/m 15 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder
16+ 21:00 – 22:00 Judo T. Mulder

Middelburg, Rentmeesterlaan

Rentmeesterlaan 241
4336 EL Middelburg
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
9, 10, 11 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
12+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12 t/m 16 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder
16+ 21:00 – 22:00 Jiu jitsu T. Mulder

Middelburg, Wijdaudwarsstraat

Wijdaudwarsstraat 2
4337 HG Middelburg
Meer informatie

zaterdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
6, 7, 8, 9 08:30 – 09:30 Judo T. Mulder
3, 4, 5 09:30 – 10:30 Judo T. Mulder

Oost-Souburg, Dojo

Koopmansvoetpad 81
4388 AS Oost-Souburg
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10, 11, 12 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ 20:00 – 21:00 Kata, randori T. Mulder

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Wedstrijd­training 7- 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
Wedstrijd­training 12- 17:30 – 19:00 Judo T. Mulder
Wedstrijd­training 12+ 19:00 – 20:30 Judo T. Mulder

zaterdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
6, 7, 8, 9 08:30 – 09:30 Judo T. Mulder
4, 5, 6 09:30 – 10:30 Judo T. Mulder

St. Annaland, Hoenderweg

Hoenderweg 133
4697 BJ St. Annaland
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

St. Maartensdijk, Sportlaan

Sportlaan 2
4695 BA St. Maartensdijk
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:15 – 19:15 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:15 – 20:15 Judo H. Geelhoed

St. Philipsland, Eendrachtsstraat

Eendrachtsstraat 52
4675 CS St. Philipsland
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

Vlissingen, Troelstraweg

Troelstraweg 471
4384 PA Vlissingen
Meer informatie

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 13:00 – 14:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 14:00 – 15:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 15:00 – 16:00 Judo T. Mulder
11+ 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder

Wissenkerke, Julianastraat

Julianastraat 32
4491 GB Wissenkerke
Meer informatie

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4-7 jaar 17:00 – 18:00 Judo W. Geelhoed
8-11 jaar 18:00 – 19:00 Judo W. Geelhoed
12+ 19:00 – 20:00 Judo W. Geelhoed

Yerseke, Moerplein

Moerplein 1-2
4401 BT Yerseke
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
t/m 9 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder

Zierikzee, Lange blokweg

Lange blokweg 27A
4301 NW Zierikzee
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
11+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
Jiu Jitsu 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder