Leslocaties

Dit lesrooster gaat in vanaf 14 juni 2021 en is geldig voor het hele seizoen met uitzondering van schoolvakanties.

Breskens, Gymzaal MFC

Ghistelkerke 1a
4511 JB Breskens
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
5 t/m 8 jaar 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
9 t/m 12 jaar 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder
13+ 19:30 – 20:30 Judo T. Mulder

Goes, Bergweg

Bergweg 6
4461 NB Goes
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10, 11 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ i.c.m. zwarteband­training 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder

Goes, Elvis Presleylaan

Elvis Presleylaan 101
4462 LB Goes
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
7, 8, 9 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
9 t/m 12 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
13+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ en 16+ 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
3, 4, 5 16:30 – 17:30 Judo W. Geelhoed
6 t/m 9 17:30 – 18:30 Judo W. Geelhoed
10 t/m 14 18:30 – 19:30 Judo W. Geelhoed
15+, senioren 19:30 – 20:30 Judo W. Geelhoed

Goes, Thorbeckelaan

Thorbeckelaan 2
4463 VB Goes
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:45 – 16:45 Judo T. Mulder
6, 7, 8 16:45 – 17:45 Judo T. Mulder
8, 9, 10 17:45 – 18:45 Judo T. Mulder
Wedstrijdgroep 18:45 – 19:45 Randori T. Mulder
12+ gevorderd 19:45 – 20:45 Randori T. Mulder
Jiu jitsu 20:45 – 21:45 Jiu jitsu T. Mulder

Heinkenszand, Sporthal “de Stenge”

Stengeplein 1
4451 CZ Heinkenszand
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:30 – 16:30 Judo T. Mulder
7, 8, 9 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
9, 10, 11 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
12+ 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder

IJzendijke, Gymzaal

Verlengde Molenstraat 21
4515 AT IJzendijke
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
5 t/m 8 jaar 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
9 t/m 12 jaar 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
13+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder

Kapelle, 't Saamdeel

Vroonlandseweg 49D
4421 BW Kapelle
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 15:30 – 16:30 Judo T. Mulder
6, 7, 8 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
8, 9, 10 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
11+ 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder

Kruiningen, Blauwhoefseweg

Blauwhoefseweg 1
4416 RC Kruiningen
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
11, 12, 13 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
14+, senioren 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder

Lepelstraat, Pastoor Dekkerstraat

Pastoor Dekkerstraat 4
4664 BJ Lepelstraat
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

Middelburg, Gymzaal de Griffioen

Henri Dunantlaan 2
4334 BA Middelburg
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10, 11, 12 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12 t/m 15 20:00 – 21:00 Judo T. Mulder
16+ 21:00 – 22:00 Judo T. Mulder

Middelburg, Rentmeesterlaan

Rentmeesterlaan 241
4336 EL Middelburg
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
9, 10, 11 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
12+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12 t/m 16 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder
16+ 21:00 – 22:00 Jiu jitsu T. Mulder

Middelburg, Wijdaudwarsstraat

Wijdaudwarsstraat 2
4337 HG Middelburg
Meer informatie

zaterdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
6, 7, 8, 9 08:30 – 09:30 Judo T. Mulder
3, 4, 5 09:30 – 10:30 Judo T. Mulder

Oost-Souburg, Dojo

Koopmansvoetpad 81
4388 AS Oost-Souburg
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10, 11, 12 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ 20:00 – 21:00 Kata, randori T. Mulder

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Wedstrijd­training 7- 16:30 – 17:30 Judo T. Mulder
Wedstrijd­training 12- 17:30 – 19:00 Judo T. Mulder
Wedstrijd­training 12+ 19:00 – 20:30 Judo T. Mulder

zaterdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
6, 7, 8, 9 08:30 – 09:30 Judo T. Mulder
4, 5, 6 09:30 – 10:30 Judo T. Mulder

Oostburg, Gymzaal PWA-school

Stadhouderslaan 1a
4501 KE Oostburg
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
5 t/m 8 jaar 17:30 – 18:30 Judo T. Mulder
9 t/m 12 jaar 18:30 – 19:30 Judo T. Mulder
13+ 19:30 – 20:30 Judo T. Mulder

St. Annaland, Hoenderweg

Hoenderweg 133
4697 BJ St. Annaland
Meer informatie

donderdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

St. Maartensdijk, Sportlaan

Sportlaan 2
4695 BA St. Maartensdijk
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:15 – 19:15 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:15 – 20:15 Judo H. Geelhoed

St. Philipsland, Eendrachtsstraat

Eendrachtsstraat 52
4675 CS St. Philipsland
Meer informatie

maandag

GroepLestijdTrainingAfdeling
Groep 1 18:30 – 19:30 Judo H. Geelhoed
Groep 2 19:30 – 20:30 Judo H. Geelhoed

Vlissingen, Troelstraweg

Troelstraweg 471
4384 PA Vlissingen
Meer informatie

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 13:00 – 14:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 14:00 – 15:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 15:00 – 16:00 Judo T. Mulder
11+ 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder

Wissenkerke, Julianastraat

Julianastraat 32
4491 GB Wissenkerke
Meer informatie

woensdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
3, 4, 5 jaar 16:00 – 17:00 Judo W. Geelhoed
6, 7, 8 jaar 17:00 – 18:00 Judo W. Geelhoed
9, 10, 11 jaar 18:00 – 19:00 Judo W. Geelhoed
12+ 19:00 – 20:00 Judo W. Geelhoed

Yerseke, Moerplein

Moerplein 1-2
4401 BT Yerseke
Meer informatie

vrijdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
t/m 9 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
10+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
12+ 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder

Zierikzee, Lange blokweg

Lange blokweg 27A
4301 NW Zierikzee
Meer informatie

dinsdag

GroepLestijdTrainingAfdeling
4, 5, 6 16:00 – 17:00 Judo T. Mulder
6, 7, 8 17:00 – 18:00 Judo T. Mulder
8, 9, 10 18:00 – 19:00 Judo T. Mulder
11+ 19:00 – 20:00 Judo T. Mulder
Jiu Jitsu 20:00 – 21:00 Jiu jitsu T. Mulder